Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Material | Silk |
| GSM | 62 |
| Colour | White |
| Width | 59'' |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Material | Silk |
| GSM | 70 |
| Colour | White |
| Width | 59'' |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Material | Silk |
| GSM | 58 |
| Colour | White |
| Width | 59'' |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Colour | White |
| Width | 59'' |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Silk |
Additional Information: