Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Width | 40 inches |
| Material | Chiffon |
| Colour | White |
| Pattern Type | Plain |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Do You Provide Sample Orders | Yes |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Material | Chiffon |
| Width | 40 inches |
| Pattern Type | Plain |
| Colour | White |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Do You Provide Sample Orders | Yes |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Width | 58 inches |
| Material | Chiffon |
| Pattern Type | Plain |
| Colour | White |
| GSM | 95 |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Do You Provide Sample Orders | Yes |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Material | Chiffon |
| Width | 44 inches |
| Pattern Type | Plain |
| Colour | White |
| Weave Type | Plain |
| Packaging Type | Than |
| Roll Length | 100 m |
| Do You Provide Sample Orders | Yes |
Additional Information: